امروز: ۱۶ آذر ۱۳۹۵

سل سایت

يقين است كه رفتار حكيمانه با وضع جاهلانه همچون بيماري از يك شخص به شخص ديگر سرايت مي كند؛ پس لازم است كه مردمان مراقب انتخاب همنشينان خود باشند.
فروش سایت

سل سایت در پیوندها ثبت شد !

با توجه به زحمات مدیران و تیم توسعه سل سایت بر آن شدیم تا  سل سایت را در سامانه پیوندهای مفید  صفحه ی فیلترینگ ثبت کنیم که این مورد مورد پذیرش دبیرخانه ی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و صفحه ی فیلترینگ قرار گرفت و سل سایت به عنوان پیوند مفید  در قسمت مدیریت و بهینه سازی این سایت قرار گرفت در ادامه اطلاعاتی در مورد خط مشی پیوندهای مفید صفحه ی فیلترینگ  به شما کاربر گرامی ارائه خواهیم کرد .

سل سایت در پیوندها ثبت شد

دبیرخانه ی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، بمنظور بهینه سازی صفحه  ی فیلترینگ و معرفی پایگاه های اینترنتی مفید، اقدام به راه اندازی سایت پیوندها نموده است و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصصان حوزه های فرهنگ، رسانه و اطلاع رسانی تارنماهای اینترنتی را در موضوعات مختلف دسته بندی نموده و با استفاده از روش های بررسی و ارزیابی محتوایی، براساس معیار های مشروحه ذیل، پایگاه های برتر را انتخاب و با رده بندی مشخص در فهرست طبقه بندی شده ی سایت پیوندها درج می نماید.

بررسی اولیه سایتها شامل تطبیق محتوای پایگاه با قانون جرایم رایانه ای بوده و در صورت احراز عدم وجود محتوای مجرمانه پایگاه مزبور در رده بندی تعریف شده وارد خواهد شد. سپس تارنماهای ثبت شده در هر یک از مقوله های تعریف شده (فرهنگی و مذهبی، خبری، خانواده، سرگرمی و علمی، خدمات اینترنتی، شبکه اجتماعی و عمومی) دسته بندی گردیده و پایگاه های برتر هر مقوله بر اساس کاربرگ های داوری مشتمل بر معیارهای عمومی ارزیابی تارنما، برگزیده و معرفی خواهند شد. این روند به عنوان رویه ای ثابت برای دوره های زمانی مشخص –حداقل ماهانه- ادامه خواهد یافت.

معیارهای عمومی ارزیابی تارنما:

۱- صحت مطالب
۲ – اعتبار مطالب
۳ – دامنه پوشش موضوعی مطالب
۴ – به روز بودن (تازگی)
۵ – تعاملی بودن (دوسویگی)
۶ – دسترسی پذیری
۷ – خدمات
۸ – کاربر پسندی
۹ – مدیریت مخاطب
۱۰ – جامعیت و تراکم فرامحلی
۱۱ – تطابق با راهبردهای محتوایی فرهنگی ۱۴ گانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پس از تکمیل روند بررسی و رده بندی،‌ تارنماهای رده بندی شده در جایگاه های خود در پایگاه پیوندها به نمایش در خواهند آمد.

انتهای پیام / سل سایت